صفحه اصلی / اخبار / گروه رجال پژوهی حوزه علمیه خراسان’s Photo

گروه رجال پژوهی حوزه علمیه خراسان’s Photo

💠 انتشار فراخوان مقاله دو فصلنامه علمی «مطالعات اعتبار سنجی حدیث»

🔹گروه رجال پژوهی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای تقویت علم رجال، دو فصلنامه علمی «مطالعات اعتبار سنجی حدیث» را منتشر کرده و نسبت به اخذ امتیاز علمی پژوهشی آن اقدام نموده است. از این رو از تمامی علاقه مندان دعوت می شود مقالات پژوهشی خود را جهت انتشار در این دو فصلنامه ارسال نمایند.

🔸محورهای کلی فراخوان:
▫️دانش رجال و اعتبار سنجی حدیث؛
▫️روش شناسی پژوهش های رجالی؛
▫️جریان های کهن و نو پدید اعتبار سنجی حدیث

🔸 جهت اطلاع ۴۲ ریز موضوع می توانید به سامانه دو فصلنامه به آدرس vsh.journals.hozehkh.com مراجعه نمایید.

📅 مهلت ارسال مقالات: ۱ اسفند ۱۳۹۸📅

حجت‌الاسلام سید محمد جواد سید شبیری، سردبیر دو فصلنامه تخصصی مطالعات اعتبار سنجی حدیث در حاشیه  بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد، در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان گفت: مجله دوفصلنامه مطالعات اعتبارسنجی حدیث به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، با توجه به  تأکید آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر این حوزه در راستای تحول و پیشرفت در خصوص گسترش مطالعات حدیثی در قالب فعالیّت های پژوهشی، موفق به دریافت پروانه انتشار نشریه در زمینه علوم قرآن و حدیث تخصصی به شماره ثبت ۸۵۴۸۶ شده است.
حجت الاسلام سید شبیری ادامه داد: دو فصلنامه «مطالعات اعتبار سنجی حدیث» وابسته به گروه رجال پژوهی حوزه علمیه خراسان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه تحقیقات حدیثی و رجالی با زمینه فعالیت در رویکرد های محتوایی کلی به مدیر مسئولی آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.
سردبیر دوفصلنامه تخصصی مطالعات اعتبارسنجی حدیث «دانش رجال و اعتبارسنجی حدیث»، «روش‌شناسی پژوهش‌های رجالی» و «جریان‌های کهن و نوپدید اعتبارسنجی حدیث» را از جمله محورهای فراخوان در این نشریه عنوان و ابراز کرد: این نشریه آماده دریافت مقالات علمی در راستای رویکردها و ریز موضوعات گسترده و کلی مرتبط با این سه محور است و آثار پژوهشگران را پذیرش می کند.
وی با بیان این که این مجله با رویکرد پژوهشی به صورت دو فصلنامه انتشار یافته و در حال حاضر نیز آماده دریافت مقالات علمی پژوهشی در رتبه علمی پژوهشی برای چاپ و انتشار در شماره های بعد نشریه خواهد بود، گفت: علاقمندان می توانند مقالات خود را به نشانی فصلنامه به آدرس vsh.journals.hozehkh.com ارسال کنند.

 

درباره ی smm

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ پانزدهمین نشست حدیث پژوهی حوزه علمیه خراسان

پانزدهمین نشست حدیث پژوهی به همت گروه رجال معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در دوره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *